Dieta na Mase – Co Jeść w Szkole? 3 Proste Przepisy na Śniadania

dieta na mase co jeść w szkole
Witam – Dziś chciałbym pomóc osobą które zadają pytanie – co jeść „dobrego” na Mase w szkole? …gdzie wiadomo że nie ma ani możliwości przygotowywania posiłków ani zbyt dużo czasu..?

Dobrze wiem że dieta na mase i szkoła to problem, sam przez to przechodziłem ale na szczęście mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

 

Na szczęście wszystko można jakoś obejść, tak i ten problem można jakoś rozwiązać i pogodzić jedno z drugim (szkołę z dieta na mase)!

Dlatego dziś otrzymasz od mnie 3 poste pomysły na śniadania które bez problemu przyrządzisz i potem szybko zjesz w szkole.

Ale zanim poznasz te proste receptury, chciałbym zdradzić Ci kilka cennych wskazówek na temat śniadań w szkole..

Pierwszą rzeczą jest oczywiście regularne spożywanie śniadania podczas czasu kiedy jesteś w szkole, w tym celu powinieneś jeść się co najmniej 2 posiłki czyli pierwsze i drugie śniadanie, zakładając przerwę między nimi 2-3h.

Drugą ważną rzeczą jest aby zawsze po zajęciach wymagających od Ciebie wysiłku fizycznego (WF czy jakiś Trening itd.) uzupełnić zużyte podczas wysiłku kalorie w tym celu powinieneś zjeść dodatkowy posiłek „po treningowy” dodający paliwa do twojego organizmu. Taki posiłek powinien składać się z węglowodanów prostych (ale nie tych które występują w słodyczach) które znajdziesz np. w jogurtach. Drugim składnikiem takiego posiłku powinno być  białko.

Dobrym rozwiązaniem na posiłek „po treningowy” (po WF-owy) jest taka propozycja – jogurt (400-500g) + 2 banany

dieta na mase - co jeść w szkole - przykłady posiłku zaraz po wysiłku fizycznymTaki posiłek po treningowy możesz również zastosować bezpośrednio po treningu na siłowni czy w domu. Inną propozycją na posiłek „zaraz” po treningu może być odżywka typu gainer. Taki gotowy shake możesz wykorzystać również w szkole wystarczy że będziesz miał ze sobą shaker, mleko i proszek.

dieta na mase - shejk

A tak na marginesie – Korzystając z gotowych przykładów (które zaraz ci zaproponuje) lub układając własne menu podczas swojej diety na mase pamiętaj aby twoje śniadanie było w pełni zbilansowane czyli zawierało – białka, węglowodany i zdrowe tłuszcze.

 

 

Ok –  to tak słowami wstępu a teraz przejdźmy do konkretów…

Oto 3 proste śniadania Diety na Mase które możesz
jeść w Szkole:

 

1. Kanapka z ciemnym pieczywem z masłem roślinnym i biały serem
+ przykładowe dodatki: pomidor, rzodkiewka

dieta na mase - co jeść w szkole - śniadanie 1

2. Puszka tuńczyka z sosie własnym z 3-4 kromkami ciemnego pieczywa z masłem roślinnym

 dieta na mase - co jeść w szkole - śniadanie 3


3. Kanapka z ciemnym pieczywem z masłem roślinnym z dodatkiem chudej wędliny (np. polędwica sopocka) + przykładowe dodatki: pomidora, ogórek

dieta na mase - co jeść w szkole - śniadanie 2

Dodatkowo między śniadaniami jeśli burczy ci w brumu możesz skorzystać ze zdrowych przekąsek takich jak jabłka czy orzechy.

 

dieta na mase - co jeść w szkole - przykłady przekąsek

Co do jabłek wystarczy że będziesz miał 2-3szt i będziesz jadł je między śniadaniami a co do orzechów –  wystarczy jedna garść orzechów na „jedną” przekąskę, ilość porcji – taka jak przy jabłkach, 2-3 porcje.

Podsumowanie

Teraz kiedy już poznałeś te 3 proste pomysły na śniadania diety na mase które możesz jeść (bez problemu) w szkole, mam nadzieje że wykorzystasz te przykłady u Siebie i twoja dieta na mase stanie się lepsza i bardziej regularna.

Pamiętaj również o zdrowych przekąskach w ciągu dnia między posiłkami oraz o dodatkowym posiłku jeśli masz WF lub Trening – posiłek „zaraz” po wysiłku, czyli dodatkowe paliwo dla twojego organizmu.

Powodzenia!

 


CO JESZCZE MOŻESZ ZROBIĆ ABY PRZYTYĆ i NABRAĆ MASY MIĘŚNIOWEJ ?

Możesz testować na własną rękę różne diety czy treningi i ucząc się metodą
prób i błędów, odkryć co działa a co nie. Niestety to zajmuje zwykle sporo czasu… Możesz również skorzystać z mojej pomocy i gotowego rozwiązania które zaprojektowałem specjalnie z myślą o osobach którym zależy na szybkich wynikach i nie mają czasu na studiowanie tematu miesiącami i testowaniu na sobie różnych nieskutecznych diet czy treningów.

Drogę Ekspresową do rozwiązania twojego problemu znajdziesz na TUTAJ >>

 

Marcin Barnowski
Jeśli podobał Ci się ten artykuł skomentuj go poniżej
lub kliknij LUBIE TO aby więcej osób mogło się o tym dowiedzieć, Wielkie Dzięki !

 

 

 

Kto jeszcze chce dowiedzieć się
przez jakie 7 Największych BŁĘDÓW
99% chudzielców nie może Przytyć?

Darmowy Raport PDF (16str) ujawnia całą prawdę!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o jakie błędy chodzi oraz
jak je wyeliminować, wpisz poniżej adres e-mail,
wszystkiego dowiesz się z Raportu..

(Raport otrzymasz na swoją skrzynkę w ciągu kilku minut)

 

 

Ten artykuł można znaleźć wpisując:

  • Dieta na Mase co jeść w szkole
  • Dieta na Mase szkoła
  • Dieta na Mase co można jeść w szkole
  • Dieta na Mase śniadanie w szkole
Share Button

Dodaj komentarz