Jak Przytyć

Wydaję się, że nie może być nic prostszego niż przytycie. W końcu kto z nas nie lubi zjeść czasem pizzy, a potem popić to colą? Jednak to nie takie proste. Tym bardziej jeśli chcemy mieć na tym procesem więcej kontroli. Oczywiście w tym przypadku trzeba jeść dużo – to oczywiście nikogo nie dziwi. Natomiast jeśli następnie chcemy iść na siłownie to nie może być to byle jakie jedzenie.

Dlatego liczy się też jakość spożywanych przez nas posiłków. A co za tym idzie i proporcje. W końcu musimy skądś brać energię na resztę dnia. Zatem jak przytyć?

Proces ten jest o tyle skomplikowany, że musimy jeść dużo potraw wysokokalorycznych, które muszą być zarazem smaczne, ale i urozmaicone, gdyż zanim dojdziemy do odpowiedniej wagi, może to zając nieco czasu. Nie zapominajmy, że do tego procesu dochodzi również zadbanie o takie aspekty jak odpowiedni trening, odpowiednie nawodnienie oraz skuteczne odżywki (ale to akurat nie jest koniecznością).

Ważną rzeczą jest aby pamiętać o tym że przytycie w zdrowy sposób jest to cel na który musimy się odpowiednio mentalnie nastawić. Ponieważ ten proces będzie wymagał od Nas kilka tygodni systematycznej pracy, oczywiście nie za darmo. Rzetelna dieta oraz trening zaowocują prezentem w postaci nowych kilogramów.

—–

Przeczytaj również:

 

Kto jeszcze chce dowiedzieć się
przez jakie 7 Największych BŁĘDÓW
99% chudzielców nie może Przytyć?

Darmowy Raport PDF (16str) ujawnia całą prawdę!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o jakie błędy chodzi oraz
jak je wyeliminować, wpisz poniżej adres e-mail,
wszystkiego dowiesz się z Raportu..

(Raport otrzymasz na swoją skrzynkę w ciągu kilku minut)