Dieta na Mase – Najważniejszy posiłek dnia

dieta na mase - najważniejszy posiłek dnia Co jest najważniejszym posiłkiem dnia? Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta  i znajdziesz ją w tym artykule.. 

Najważniejszym posiłkiem dnia jest oczywiście Śniadanie. Po dobrze przespanej nocy po 7-8h snu Twój organizm potrzebuje…

No właśnie czego potrzebuje wtedy twój organizm ?

Oczywiście potrzebuje dobrze zbilansowanego śniadania diety na mase czyli w skrócie paliwa (pożywienia), to znaczy ni mniej ni więcej to że Twoje Ciało po przebudzeniu gdy rozpoczynasz dzień jesteś w trybie głodu a te 7-8h snu to najdłuższa przerwa jaką masz pomiędzy posiłkami dlatego właśnie śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia.

dieta na mase - śniadanie

Pomijanie śniadania jako pierwszego posiłku może prowadzić do utraty wagi i osłabienia organizmu przez cały dzień. Idealną i optymalną mieszanką na śniadanie jest mix białek, węglowodanów i błonnika co pomoże Ci osiągnąć maksymalny potencjał matabolizmu
od samego rana.  Dobre śniadanie jest jak paliwo, które napędzi organizm na cały dzień dlatego powinieneś zwrócić na to szczególną uwagę.

Pomysły na śniadania diety na mase mięśniową:

 • Doskonałym pomysłem i w pełni zbilansowanym posiłkiem śniadania
  diety na mase
  może być – musli lub płatki owsiane które zawierają mnóstwo witamin, błonnika, węglowodanów oraz białko a do tego mleko nisko tłuszczowe.
 • Inny pomysł to jajka które są doskonałym źródłem białka i możesz je przyrządzać na różne sposoby a do tego ciemne pieczywo z ziarnami zbóż.
 • Do śniadania oraz po między posiłkami możesz dołączać owoce które są
  bombami witaminowymi i źródłem węglowodanów prostych.
 • Sposób dla leniwych: Koktajle proteinowo-węglowodanowe typu gainer czyli standardowe Shaki 🙂 Taki posiłek możesz przyrządzić samemu lub użyć gotowego
  gainera ale pamiętaj taki posiłek jest tylko zastępstwem właściwego śniadania których przykłady opisałem powyżej.

Na zakończenie, mam nadzieje że udało mi się w tym krótkim poście prosto i przejrzyście przybliżyć temat śniadania i tego dlaczego jest ono najważniejszym posiłkiem dnia i diety na mase.

Na koniec nawiązując do tematyki życzę Ci smacznego śniadania 🙂

Marcin Barnowski - Moja dieta na mase
Jeśli podobał Ci się ten artykuł skomentuj go poniżej
lub UDOSTĘPNIJ aby więcej osób mogło się o tym dowiedzieć, Dzięki !

 

 

Przeczytaj również:

 

Kto jeszcze chce dowiedzieć się
przez jakie 7 Największych BŁĘDÓW
99% chudzielców nie może Przytyć?

Darmowy Raport PDF (16str) ujawnia całą prawdę!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o jakie błędy chodzi oraz
jak je wyeliminować, wpisz poniżej adres e-mail,
wszystkiego dowiesz się z Raportu..

(Raport otrzymasz na swoją skrzynkę w ciągu kilku minut)

 

 

Share Button

3 myśli nt. „Dieta na Mase – Najważniejszy posiłek dnia

 1. Pingback: Ile jeść żeby przytyć - dieta na mase | Moja Dieta na Mase

 2. To prawda że pominięcie śniadania z rana może spowodować rożne problemy na cały dzień np bóle głowy. Można się objeść ale na głodnego jeszcze nikt nic mądrego nie wymyślił:)

  • Brak śniadania faktycznie może powodować bole główy, osłabienie, i ogólny brak energii ale jeśli zdarzy się już tak że wyjdzie się z domu bez śniadania (awaryjne sytuacje) warto wstąpić do pierwszego lepszego sklepu po drodze i zaopatrzyć się np w jogurt owocowy i wypić go na szybko a potem poprostu zjeść szybciej drugie śniadanie..

Dodaj komentarz